Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Ágfalva-országhatár 07 11

2010.07.11

 


Dél-Tisza Tagszövetség, P06 Gyula
Elsõ adat felvétele: 2010.07.12 21:57:31
Az adatok utolsó módosítása: 2010.07.25 15:20:37
A lista kiadásának idõpontja: 2010.07.25 15:38:47
Az óvási határidõ az elsõ adatfelvételtõl számított 30 nap: 2010.08.11 21:57:31
Az óvási határidõ elmulasztása után reklamációnak nincs helye!

Rovidtav, 08 verseny

Feleresztés helye: Ágfalva-országhatár
Feleresztés ideje: 2010.07.11 05:30
Idõjárás :
Kisérõ :
Központi táv : 345000 m
Értékelési mód : Hagyományos paraméterezve
Lista terjedelme : 20% (1:5)

Adatok: Indult Küldött Helyezés Sebességek
tag cs. galamb 20% elsõ 20%
P01 Békéscsaba 17 25 240 48 1227.26 1110.75
P02 Orosháza 20 29 281 56 1225.17 1080.26
P06 Gyula 12 20 175 35 1181.56 1094.14
P08 Mezohegyes 7 7 51 10 1131.27 970.46
P09 Sarkad 8 11 93 19 1207.62 1067.94
P13 Szarvas 7 9 88 18 1249.17 1134.98
P17 Csorvás 7 9 69 12 1115.65 650.77
P18 Mezoberény 8 11 96 19 1165.30 1044.68
P19 Vészto 8 11 102 20 1107.58 1015.73
P22 Újkígyós 7 9 64 13 1143.72 1026.29
R37 Mezokovácsháza 7 9 62 12 1168.74 1027.95
Dél-Tisza I. 108 150 1321 264 1249.17 1068.77
U01 Hódmezovásárhely 27 62 581 116 1278.02 1195.40
U02 Csongrád 9 11 105 21 1266.17 1089.69
U12 Csongrád 11 20 197 39 1296.55 1134.24
Dél-Tisza II. 47 93 883 177 1296.55 1181.50
U03 Kistelek 11 22 218 44 1282.66 1171.02
U05 Makó 13 24 236 47 1238.59 1122.35
U18 Szeged 39 61 574 115 1245.99 1108.66
U21 Szeged 8 29 290 58 1242.83 1106.50
Dél-Tisza III. 71 136 1318 264 1282.66 1121.19
Tagszövetségben 226 379 3522 704 1296.55 1125.26

P06 egyesületi díjlista
1. Rotár István 1.cs. HU-09- 05-72294 T 1181.56 m/p
2. Balog István 1.cs. HU-09- 05-71910 T 1175.87 m/p
3. Kassai Péter dr. 1.cs. HU-08- 05-50000 H 1171.27 m/p
4. Balog István 2.cs. HU-09- 05-71930 T 1168.47 m/p
5. Kassai Péter dr. 1.cs. HU-09- 05-72714 H 1163.63 m/p
6. Kádár László 2.cs. HU-09- 0572243 H 1163.10 m/p
7. Cséfán Tivadar 1.cs. HU 09-D-233105 H 1159.99 m/p
8. Balog István 2.cs. HU-09- 05-71940 T 1159.83 m/p
9. Balog István 1.cs. HU-09- 05-71933 H 1158.10 m/p
10. Balog István 1.cs. HU-09- 05-71934 H 1157.70 m/p

Tagonkénti eredmények
galamb érk.i. seb. egyesület röpcsoport tagszöv.

Balog István 1.cs. Dt: 389625 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 3. 4h 113.88p R: 22. 4h 110.47p T: 92. 3h 69.87p
HU-09- 05-71910 T 11 11:01:21 1175.87 m/p 2 33.37 47 30.75 329 25.50
HU-09- 05-71933 H 11 11:06:26 1158.10 m/p 9 29.66 83 28.28 456 22.25
HU-09- 05-71934 H 11 11:06:33 1157.70 m/p 10 29.13 85 28.15 461 22.12
HU-09- 05-71950 H 11 11:17:23 1121.60 m/p 24 21.72 156 23.29 0 0.00

Balog István 2.cs. Dt: 389625 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 5. 3h 88.46p R: 31. 3h 84.72p T: 104. 3h 65.62p
HU-09- 05-71930 T 11 11:03:27 1168.47 m/p 4 32.31 56 30.13 375 24.32
HU-09- 05-71940 T 11 11:05:56 1159.83 m/p 8 30.19 78 28.63 440 22.66
HU-09- 05-71905 T 11 11:11:30 1140.92 m/p 16 25.96 117 25.96 597 18.64

Cséfán Tivadar 1.cs. Dt: 387302 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 8. 2h 51.87p R: 41. 3h 70.07p T: 189. 1h 22.71p
HU 09-D-233105 H 11 11:03:53 1159.99 m/p 7 30.70 77 28.67 437 22.71
HU 09-D-233114 H 11 11:15:29 1121.04 m/p 25 21.17 157 23.20 0 0.00
HU 09-D-233143 H 11 11:26:26 1086.60 m/p 0 0.00 230 18.20 0 0.00

Gácsi János 1.cs. Dt: 388478 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 0. 0h 0.00p R: 60. 2h 34.92p T: 0. 0h 0.00p
HU 08-05-50167 T 11 11:29:13 1081.46 m/p 0 0.00 239 17.60 0 0.00
HU 07-05-30585 H 11 11:29:42 1080.01 m/p 0 0.00 243 17.32 0 0.00

Japport Mátyás 1.cs. Dt: 387951 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 11. 1h 18.00p R: 79. 1h 20.53p T: 0. 0h 0.00p
HU-08- 05-50422 H 11 11:21:36 1103.39 m/p 31 18.00 196 20.53 0 0.00

Japport Mátyás 2.cs. Dt: 387951 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 12. 1h 17.47p R: 47. 3h 54.89p T: 0. 0h 0.00p
HU-06- 05-09971 T 11 11:22:35 1100.31 m/p 32 17.47 200 20.26 0 0.00
HU-06- 05-09906 H 11 11:28:43 1081.50 m/p 0 0.00 238 17.66 0 0.00
HU-07- 05-30713 H 11 11:29:40 1078.64 m/p 0 0.00 248 16.97 0 0.00

Kádár László 1.cs. Dt: 387294 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 6. 4h 85.19p R: 23. 5h 110.22p T: 153. 2h 39.07p
HU-09- 50-08577 H 11 11:06:40 1150.38 m/p 15 26.46 103 26.89 521 20.56
HU-09- 0572232 H 11 11:09:34 1140.55 m/p 17 25.40 119 25.80 601 18.51
HU-09- 0572201 H 11 11:22:09 1099.80 m/p 33 16.93 201 20.18 0 0.00
HU-08- 05-50509 T 11 11:23:48 1094.67 m/p 34 16.40 213 19.36 0 0.00
HU-08- 05-50523 H 11 11:26:40 1085.87 m/p 0 0.00 233 17.99 0 0.00

Kádár László 2.cs. Dt: 387294 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 1. 5h 130.19p R: 13. 5h 130.77p T: 74. 4h 82.49p
HU-09- 0572243 H 11 11:02:59 1163.10 m/p 6 31.23 73 28.95 415 23.27
HU-09- 50-08573 H 11 11:05:13 1155.35 m/p 12 28.05 93 27.58 480 21.61
HU-09- 0572231 H 11 11:06:02 1152.55 m/p 13 27.52 99 27.17 502 21.05
HU-09- 0572242 T 11 11:13:02 1129.03 m/p 21 23.28 142 24.22 677 16.56
HU-07- 05-31287 H 11 11:15:59 1119.40 m/p 27 20.11 162 22.85 0 0.00
HU-09- 0572251 H 11 11:31:32 1071.25 m/p 0 0.00 259 16.22 0 0.00

Kassai Péter dr. 1.cs. Dt: 389641 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 4. 4h 108.06p R: 26. 4h 106.36p T: 105. 3h 65.18p
HU-08- 05-50000 H 11 11:02:40 1171.27 m/p 3 32.84 53 30.34 352 24.91
HU-09- 05-72714 H 11 11:04:51 1163.63 m/p 5 31.78 70 29.17 406 23.53
HU-06- 05-10544 H 11 11:14:52 1129.83 m/p 19 24.37 140 24.38 671 16.74
HU-09- 05-72649 T 11 11:19:07 1116.08 m/p 29 19.07 168 22.47 0 0.00

Kassai Péter dr. 2.cs. Dt: 389641 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 2. 5h 125.54p R: 15. 5h 128.07p T: 61. 5h 93.22p
HU-08- 05-67464 H 11 11:07:15 1155.35 m/p 11 28.60 92 27.67 479 21.66
HU-07- 05-30573 H 11 11:08:05 1152.50 m/p 14 27.01 100 27.12 504 21.02
HU-09- 05-72671 T 11 11:13:31 1134.27 m/p 18 24.90 128 25.20 636 17.64
HU-09- 05-72601 H 11 11:15:15 1128.58 m/p 22 22.78 144 24.11 681 16.49
HU-08- 05-67481 H 11 11:15:18 1128.41 m/p 23 22.25 146 23.97 684 16.41
HU-09- 05-72702 T 11 11:18:05 1119.39 m/p 28 19.60 163 22.81 0 0.00
HU-09- 05-72629 T 11 11:30:53 1079.69 m/p 0 0.00 246 17.13 0 0.00

Kassai Péter dr. 3.cs. Dt: 389641 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 9. 1h 23.84p R: 69. 1h 24.31p T: 219. 1h 16.69p
HU-09- 05-72662 T 11 11:15:00 1129.39 m/p 20 23.84 141 24.31 673 16.69

Rotár István 1.cs. Dt: 391137 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 7. 3h 70.50p R: 38. 3h 73.46p T: 173. 1h 26.20p
HU-09- 05-72294 T 11 11:01:02 1181.56 m/p 1 33.91 41 31.17 302 26.20
HU-09- 05-72273 T 11 11:19:24 1119.45 m/p 26 20.68 161 22.96 0 0.00
HU-09- 05-72288 H 11 11:27:29 1094.14 m/p 35 15.91 214 19.33 0 0.00

Takács Gergo 1.cs. Dt: 388674 Kg: 10 Ók: 0 Kp: 0
Úti 5B: E: 10. 1h 18.53p R: 76. 1h 20.81p T: 0. 0h 0.00p
HU 08-05-50213 H 11 11:21:01 1107.28 m/p 30 18.53 192 20.81 0 0.00

Tagszövetségi díjlista
1. Nyitrai Gabriella 1.cs. U12 HU 06-21-59516 T 1296.55 m/p
2. Czékus János 2.cs. U03 HU-09- 05-88312 T 1282.66 m/p
3. Dora Zoltán 2.cs. U03 HU-09- 05-80282 T 1282.16 m/p
4. Dora Zoltán 2.cs. U03 HU-09- 05-80159 H 1281.88 m/p
5. Czékus János 2.cs. U03 HU-09- 02-77911 T 1279.43 m/p
6. Tóth István 1.cs. U03 HU-08- 05-61142 T 1278.16 m/p
7. Baricsa János 2.cs. U01 HU-09- 05-76809 H 1278.02 m/p
8. Barna Miklós és Ákos 1.cs. U01 HU-08- 05-66589 T 1275.37 m/p
9. Kovács Mihály és András 3.cs. U01 HU-09- D-233566 T 1274.71 m/p
10. Kovács Mihály és András 6.cs. U01 HU-09- D-233684 T 1274.39 m/p


Dél-Tisza I. röpcsoporti díjlista
1. Herkó László 1.cs. P13 HU 09-05-73818 H 1249.17 m/p
2. Szluka János 1.cs. P01 HU-08- 05-55663 H 1227.26 m/p
3. Szluka János 3.cs. P01 HU-09- 05-70065 H 1227.12 m/p
4. Herkó László 1.cs. P13 HU 09-05-73821 H 1226.53 m/p
5. Szöllosi Károly 1.cs. P02 HU 05-05- 87121 H 1225.17 m/p
6. Nagy Gáspár László 1.cs. P01 HU-05- 05-90805 H 1223.98 m/p
7. Prcic Tomislav 1.cs. P13 SE09-017804 T 1222.95 m/p
8. Repka Róbert 1.cs. P02 HU 09-05-71695 H 1222.75 m/p
9. Szluka János 3.cs. P01 HU-09- 05-70040 H 1220.24 m/p
10. Forgó István 1.cs. P02 HU-08- D-179560 T 1218.69 m/p


A verseny tagszövetségi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Marton Péter 1.cs. U01 5 h. 164.29 p
2. Sós Bálint 3.cs. U01 5 h. 161.85 p
3. Sós Bálint 1.cs. U01 5 h. 161.57 p
4. Kovács Mihály és András 2.cs. U01 5 h. 160.43 p
5. Kolozsi Róbert 1.cs. U01 5 h. 160.26 p
6. Sós Bálint 2.cs. U01 5 h. 158.43 p
7. Kovács Mihály és András 1.cs. U01 5 h. 158.13 p
8. Dora Zoltán 2.cs. U03 5 h. 157.87 p
9. Sós Bálint 4.cs. U01 5 h. 156.72 p
10. Kovács Mihály és András 3.cs. U01 5 h. 156.61 p
11. Czékus János 2.cs. U03 5 h. 155.65 p
12. Megyeri Sándor 1.cs. U01 5 h. 152.36 p
13. Benk Ákos 1.cs. U01 5 h. 150.53 p
14. Csuka Sándor 1.cs. U01 5 h. 146.09 p
15. Rapcsányi Sándor 1.cs. U18 5 h. 143.90 p
16. Látos József és András 1.cs. U01 5 h. 143.82 p
17. Dora Zoltán 1.cs. U03 5 h. 143.52 p
18. Rau Sándor 1.cs. U01 5 h. 142.81 p
19. Kovács Mihály és András 4.cs. U01 5 h. 139.57 p
20. Kolozsi Róbert 2.cs. U01 5 h. 139.49 p
21. Arany László és Fanni 1.cs. U01 5 h. 138.12 p
22. Szluka János 3.cs. P01 5 h. 137.44 p
23. Kabók Áron Balázs 1.cs. U05 5 h. 136.68 p
24. Nyitrai Gabriella 1.cs. U12 5 h. 136.62 p
25. Baricsa János 1.cs. U01 5 h. 135.06 p
26. Barna Miklós és Ákos 2.cs. U01 5 h. 134.81 p
27. Miklós József 1.cs. U21 5 h. 132.43 p
28. Barna Miklós és Ákos 1.cs. U01 5 h. 132.03 p
29. Látos József és András 2.cs. U01 5 h. 131.46 p
30. Barna Miklós és Ákos 3.cs. U01 5 h. 131.09 p
31. Vituska Antal 2.cs. U18 5 h. 128.81 p
32. Szép Imre 2.cs. U01 5 h. 128.73 p
33. Barna Miklós és Ákos 4.cs. U01 5 h. 128.22 p
34. Tóth István 1.cs. U03 5 h. 127.90 p
35. Szöllosi Károly 1.cs. P02 5 h. 123.69 p
36. Tóth István 3.cs. U03 5 h. 121.54 p
37. Marton Péter 2.cs. U01 5 h. 121.49 p
38. Rau Sándor 2.cs. U01 5 h. 120.80 p
39. Olejár Pál 1.cs. P13 5 h. 120.62 p
40. Illés Ferenc 2.cs. P09 5 h. 119.38 p
41. Ferge Sándor 1.cs. U01 5 h. 117.97 p
42. Túri László 1.cs. U01 5 h. 115.29 p
43. Nagy Gáspár László 1.cs. P01 5 h. 114.72 p
44. Rau Sándor 3.cs. U01 4 h. 112.56 p
45. Gavrán András 1.cs. U18 5 h. 111.92 p
46. Silay- Nagy-Dr.Elefánti 1.cs. U21 5 h. 110.57 p
47. Papp István 1.cs. U18 5 h. 108.07 p
48. Zelei József 1.cs. U03 5 h. 104.85 p
49. Illés Ferenc 1.cs. P09 5 h. 103.44 p
50. Dora Zoltán 4.cs. U03 5 h. 101.97 p
51. Hajdú Sándor 1.cs. P13 4 h. 100.83 p
52. Kabók Áron Balázs 3.cs. U05 4 h. 99.79 p
53. Szluka János 1.cs. P01 4 h. 99.06 p
54. Csobánczi László 1.cs. U02 5 h. 98.55 p
55. Kovács Mihály és András 6.cs. U01 4 h. 98.34 p
56. Szluka János 2.cs. P01 4 h. 96.68 p
57. Kovács László & Fia 1.cs. U03 4 h. 96.54 p
58. Csachó Mihály 2.cs. P01 4 h. 96.40 p
59. Kocsi István 1.cs. U18 4 h. 96.12 p
60. Kocsis TEAM 3.cs. U18 5 h. 95.45 p
61. Kassai Péter dr. 2.cs. P06 5 h. 93.22 p
62. Vajna Zsolt 1.cs. U21 4 h. 92.30 p
63. Róza Sándor 2.cs. U12 4 h. 88.36 p
64. Herkó László 1.cs. P13 3 h. 88.30 p
65. Varga K.István 1.cs. U05 4 h. 88.27 p
66. Repka Róbert 1.cs. P02 4 h. 88.25 p
67. Janiga István 2.cs. R37 4 h. 87.56 p
68. Baricsa János 2.cs. U01 3 h. 87.21 p
69. Csachó Mihály 3.cs. P01 3 h. 86.09 p
70. Tóth István 1.cs. U12 4 h. 85.17 p
71. Gavrán András 2.cs. U18 4 h. 84.15 p
72. Tari Tibor 1.cs. U12 3 h. 83.43 p
73. Berkó János 2.cs. U03 3 h. 82.87 p
74. Kádár László 2.cs. P06 4 h. 82.49 p
75. Nyitrai Gabriella 4.cs. U12 3 h. 82.28 p
76. Kabók Áron Balázs 2.cs. U05 4 h. 81.85 p
77. Vituska Antal 3.cs. U18 3 h. 79.76 p
78. Túri József 1.cs. U03 3 h. 78.84 p
79. ifj. Barna LAjos 1.cs. P18 4 h. 78.58 p
80. Pusztai János 1.cs. U21 4 h. 78.36 p
81. Kocsi István 4.cs. U18 3 h. 77.60 p
82. Nyitrai Gabriella 2.cs. U12 3 h. 77.54 p
83. Gulyás Ferenc 2.cs. U01 3 h. 77.04 p
84. Csachó Mihály 1.cs. P01 3 h. 76.18 p
85. Nyitrai Gabriella 5.cs. U12 3 h. 74.75 p
86. Bokúti László 1.cs. U12 3 h. 74.40 p
87. Kovács Mihály és András 5.cs. U01 3 h. 74.05 p
88. Tari László 2.cs. U18 3 h. 73.95 p
89. Gulyás Ferenc 1.cs. U01 3 h. 71.81 p
90. Kovács László & Fia 3.cs. U03 3 h. 71.69 p
91. Czékus János 1.cs. U03 3 h. 71.01 p
92. Balog István 1.cs. P06 3 h. 69.87 p
93. Nagrand József 1.cs. P02 3 h. 69.75 p
94. Stal Gyula 3.cs. U01 3 h. 69.26 p
95. Ferenczy László 2.cs. U18 3 h. 68.79 p
96. Mészáros Tibor és Róbert 2.cs. U05 3 h. 68.18 p
97. Pusztai János 2.cs. U21 3 h. 68.10 p
98. Ferge Sándor 2.cs. U01 3 h. 67.69 p
99. Prcic Tomislav 2.cs. P13 3 h. 67.28 p
100. Tari László 1.cs. U18 3 h. 67.14 p
101. Tóth Endre 1.cs. P18 3 h. 66.29 p
102. Papdi Imre 1.cs. U21 3 h. 66.08 p
103. Ádok János 2.cs. U05 3 h. 65.80 p
104. Balog István 2.cs. P06 3 h. 65.62 p
105. Kassai Péter dr. 1.cs. P06 3 h. 65.18 p
106. Palócz Imre 1.cs. U01 3 h. 64.74 p
107. Palotás Sándor 2.cs. U01 3 h. 64.47 p
108. Kotymán Imre 1.cs. U02 2 h. 64.05 p
109. Gergely Mihály 1.cs. P01 3 h. 62.86 p
110. Gulyás Ferenc 1.cs. P02 3 h. 60.99 p
111. Benk Ákos 2.cs. U01 3 h. 60.16 p
112. Stal Gyula 1.cs. U01 2 h. 59.28 p
113. Hegyi Antal 2.cs. U01 2 h. 56.29 p
114. Berkó János 1.cs. U03 2 h. 56.02 p
115. Ádok János 1.cs. U05 3 h. 55.83 p
116. Varga Lajos 1.cs. P02 3 h. 55.06 p
117. Kiss György 1.cs. U05 2 h. 55.00 p
118. Szepesi Imre 1.cs. P02 2 h. 52.92 p
119. Kocsi István 2.cs. U18 2 h. 52.90 p
120. Dora Zoltán 3.cs. U03 2 h. 51.00 p
121. Prcic Tomislav 1.cs. P13 2 h. 49.22 p
122. Dudás József 1.cs. U02 2 h. 48.63 p
123. Nagy Gáspár László 2.cs. P01 2 h. 47.83 p
124. Csikós László 1.cs. U01 2 h. 47.75 p
125. Hegyi Antal 1.cs. U01 2 h. 47.59 p
126. Polyák János 1.cs. P02 2 h. 47.54 p
127. Gut Benke Attila 1.cs. U02 2 h. 47.52 p
128. Kocsis TEAM 2.cs. U18 2 h. 47.18 p
129. Szabó Zoltán 2.cs. U12 2 h. 46.59 p
130. Rapcsányi Sándor 2.cs. U18 2 h. 46.35 p
131. Mihalik Csaba 1.cs. P02 2 h. 46.29 p
132. Fekete József 1.cs. U12 2 h. 45.98 p
133. Ádok János 3.cs. U05 2 h. 45.82 p
134. Róza Sándor 1.cs. U12 2 h. 45.58 p
135. Turák Károly 1.cs. P01 2 h. 45.40 p
136. Balog Sándor 3.cs. U01 2 h. 45.21 p
137. Csuka Sándor 2.cs. U01 2 h. 44.79 p
138. Alföldi Tamás 1.cs. P02 2 h. 44.56 p
139. Loksai Ferenc 1.cs. U18 2 h. 44.10 p
140. Szalkai Sándor 1.cs. U02 2 h. 43.98 p
141. Vajna Zsolt 3.cs. U21 2 h. 43.86 p
142. Pintér Tibor 1.cs. P02 2 h. 43.63 p
143. Megyeri Sándor 4.cs. U01 2 h. 43.21 p
144. Zelei József 2.cs. U03 2 h. 43.00 p
145. Dankó Pál 1.cs. P13 2 h. 42.43 p
146. Forgó István 2.cs. P02 2 h. 41.60 p
147. Vituska Antal 1.cs. U18 2 h. 41.51 p
148. Murányi László 2.cs. U12 2 h. 41.29 p
149. Kocsis TEAM 1.cs. U18 2 h. 41.22 p
150. Csanki István 1.cs. U01 2 h. 40.40 p
151. Ferenczy László 1.cs. U18 2 h. 40.28 p
152. Kocsi István 5.cs. U18 2 h. 39.13 p
153. Kádár László 1.cs. P06 2 h. 39.07 p
154. Kocsi István 3.cs. U18 2 h. 38.78 p
155. Tóth István 2.cs. U03 2 h. 38.42 p
156. Szép Imre 1.cs. U01 2 h. 38.33 p
157. Stal Gyula 2.cs. U01 2 h. 37.34 p
158. Bodrogi Sándor 1.cs. U01 2 h. 36.93 p
159. Mátés András 1.cs. U01 2 h. 36.49 p
160. Felek Árpád 1.cs. P22 2 h. 36.18 p
161. Marton Péter 3.cs. U01 1 h. 32.17 p
162. Vári László 1.cs. U05 1 h. 31.24 p
163. Forgó István 1.cs. P02 1 h. 30.25 p
164. Zahorán Pál Zoltánné 2.cs. P01 1 h. 30.10 p
165. Hernádi Sándor 1.cs. U18 1 h. 29.43 p
166. Sóki János 1.cs. U05 1 h. 28.33 p
167. Balázs Mátyás 1.cs. P01 1 h. 28.19 p
168. Arany László és Fanni 2.cs. U01 1 h. 27.77 p
169. Juhász István 2.cs. U18 1 h. 27.16 p
170. Szabó Zoltán 1.cs. U12 1 h. 27.02 p
171. Szántai Zoltán 1.cs. U02 1 h. 26.83 p
172. Péli Illés 1.cs. U05 1 h. 26.42 p
173. Rotár István 1.cs. P06 1 h. 26.20 p
174. Kiss György 2.cs. U05 1 h. 26.11 p
175. Molnár Imre 1.cs. P09 1 h. 25.97 p
176. Csehi Miklós 1.cs. P01 1 h. 25.57 p
177. Alföldi Tamás 2.cs. P02 1 h. 25.17 p
178. Ferge Sándor 3.cs. U01 1 h. 24.91 p
179. Piros Dávid 1.cs. U05 1 h. 24.14 p
180. Csarnai Szilárd 1.cs. P01 1 h. 24.05 p
181. Bajkán István 2.cs. P01 1 h. 24.04 p
182. Ürge Ágoston 1.cs. U18 1 h. 23.54 p
183. Varga Ferenc 1.cs. U18 1 h. 23.43 p
184. Bajkán István 1.cs. P01 1 h. 23.22 p
185. Nagrand József 2.cs. P02 1 h. 23.20 p
186. Fábián Attila 1.cs. P02 1 h. 23.16 p
187. Pászti Pál 2.cs. U03 1 h. 23.09 p
188. Forrai Sándor 1.cs. U05 1 h. 23.02 p
189. Cséfán Tivadar 1.cs. P06 1 h. 22.71 p
190. Maszlag Imre 1.cs. U02 1 h. 22.65 p
191. Kitulják Pál 1.cs. P02 1 h. 22.54 p
192. Miklós Mihály 2.cs. U18 1 h. 22.23 p
193. Kakucska József 1.cs. U02 1 h. 22.13 p
194. Fejér Zoltán 1.cs. U02 1 h. 21.90 p
195. Miklós József 2.cs. U21 1 h. 21.89 p
196. Kitulják Pál 2.cs. P02 1 h. 21.13 p
197. Piros Dávid 2.cs. U05 1 h. 20.38 p
198. Murányi László 1.cs. U12 1 h. 20.20 p
199. Varga Ferenc 2.cs. U18 1 h. 20.00 p
200. Kocsi István 6.cs. U18 1 h. 19.78 p
201. Kiss János 2. 2.cs. U18 1 h. 19.20 p
202. Felek Árpád 2.cs. P22 1 h. 18.87 p
203. Huszti Zoltán 1.cs. U21 1 h. 18.83 p
204. Vajna Zsolt 2.cs. U21 1 h. 18.76 p
205. Kiss János 1. 3.cs. U18 1 h. 18.72 p
206. Forrai Sándor 2.cs. U05 1 h. 18.59 p
207. Máté László 1.cs. U12 1 h. 18.21 p
208. Megyeri Árpád 1.cs. U03 1 h. 18.04 p
209. Túri József 2.cs. U03 1 h. 17.94 p
210. Juhász István 1.cs. U18 1 h. 17.68 p
211. Varga Kázmér 1.cs. U18 1 h. 17.44 p
212. Mészáros Tibor és Róbert 1.cs. U05 1 h. 17.32 p
213. Dobó István 1.cs. U18 1 h. 17.10 p
214. Gulyás Ferenc 2.cs. P02 1 h. 16.94 p
215. Varga Kázmér 2.cs. U18 1 h. 16.88 p
216. Sajben Mihály 1.cs. P01 1 h. 16.87 p
217. Szabó Zoltán 3.cs. U12 1 h. 16.75 p
218. Jarotta József 1.cs. P08 1 h. 16.70 p
219. Kassai Péter dr. 3.cs. P06 1 h. 16.69 p
220. Kocsis TEAM 4.cs. U18 1 h. 16.60 p
221. Nyitrai Gabriella 3.cs. U12 1 h. 16.43 p
222. Polyák János 2.cs. P02 1 h. 16.10 p
223. Kiss György 3.cs. U05 1 h. 15.85 p
224. Balog Sándor 1.cs. U01 1 h. 15.66 p
225. Kiss János 1. 4.cs. U18 1 h. 15.47 p

A verseny Dél-Tisza I. röpcsoport csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Szluka János 3.cs. P01 5 h. 157.54 p
2. Szöllosi Károly 1.cs. P02 5 h. 147.23 p
3. Olejár Pál 1.cs. P13 5 h. 147.14 p
4. Illés Ferenc 2.cs. P09 5 h. 146.10 p
5. Nagy Gáspár László 1.cs. P01 5 h. 142.94 p
6. Szluka János 2.cs. P01 5 h. 140.04 p
7. Szluka János 1.cs. P01 5 h. 139.49 p
8. Csachó Mihály 2.cs. P01 5 h. 136.71 p
9. Illés Ferenc 1.cs. P09 5 h. 136.45 p
10. Csachó Mihály 3.cs. P01 5 h. 136.31 p
11. Repka Róbert 1.cs. P02 5 h. 133.13 p
12. Csachó Mihály 1.cs. P01 5 h. 132.33 p
13. Kádár László 2.cs. P06 5 h. 130.77 p
14. Prcic Tomislav 2.cs. P13 5 h. 130.01 p
15. Kassai Péter dr. 2.cs. P06 5 h. 128.07 p
16. ifj. Barna LAjos 1.cs. P18 5 h. 127.23 p
17. Gergely Mihály 1.cs. P01 5 h. 122.10 p
18. Hajdú Sándor 1.cs. P13 4 h. 120.11 p
19. Herkó László 1.cs. P13 4 h. 116.36 p
20. Fábián Attila 1.cs. P02 5 h. 113.42 p
21. Janiga István 2.cs. R37 4 h. 112.69 p
22. Balog István 1.cs. P06 4 h. 110.47 p
23. Kádár László 1.cs. P06 5 h. 110.22 p
24. Tóth Endre 1.cs. P18 4 h. 107.92 p
25. Nagrand József 1.cs. P02 4 h. 106.47 p
26. Kassai Péter dr. 1.cs. P06 4 h. 106.36 p
27. Prcic Tomislav 1.cs. P13 4 h. 102.33 p
28. Gulyás Ferenc 1.cs. P02 4 h. 98.21 p
29. Mihalik Csaba 1.cs. P02 4 h. 96.74 p
30. Nagy Gáspár László 2.cs. P01 4 h. 96.40 p
31. Balog István 2.cs. P06 3 h. 84.72 p
32. Szepesi Imre 1.cs. P02 3 h. 81.36 p
33. Polyák János 1.cs. P02 3 h. 78.74 p
34. Alföldi Tamás 1.cs. P02 3 h. 78.14 p
35. Dankó Pál 1.cs. P13 3 h. 77.74 p
36. Polyák János 2.cs. P02 4 h. 76.32 p
37. Varga Lajos 1.cs. P02 3 h. 75.91 p
38. Rotár István 1.cs. P06 3 h. 73.46 p
39. Forgó István 2.cs. P02 3 h. 71.60 p
40. Repka Róbert 2.cs. P02 4 h. 70.69 p
41. Cséfán Tivadar 1.cs. P06 3 h. 70.07 p
42. Felek Árpád 1.cs. P22 3 h. 68.60 p
43. Alföldi Tamás 2.cs. P02 3 h. 67.75 p
44. Sajben Mihály 1.cs. P01 3 h. 66.05 p
45. Turák Károly 1.cs. P01 2 h. 56.93 p
46. Pintér Tibor 1.cs. P02 2 h. 55.89 p
47. Japport Mátyás 2.cs. P06 3 h. 54.89 p
48. Pádár Antal 1.cs. P19 3 h. 54.53 p
49. Csehi Miklós 1.cs. P01 2 h. 50.16 p
50. Zahorán Pál Zoltánné 2.cs. P01 2 h. 49.37 p
51. Bajkán István 1.cs. P01 2 h. 48.03 p
52. Felek Árpád 2.cs. P22 2 h. 46.51 p
53. Kitulják Pál 1.cs. P02 2 h. 45.43 p
54. Kitulják Pál 2.cs. P02 2 h. 45.29 p
55. Jarotta József 1.cs. P08 2 h. 43.87 p
56. Gellén Jánosné 1.cs. P18 2 h. 40.85 p
57. Horváth György 2.cs. P09 2 h. 39.61 p
58. Janiga István 1.cs. R37 2 h. 39.20 p
59. Szabó László 1.cs. P18 2 h. 37.33 p
60. Gácsi János 1.cs. P06 2 h. 34.92 p
61. Erdoháti Gyula 1.cs. P19 2 h. 34.56 p
62. Forgó István 1.cs. P02 1 h. 32.86 p
63. Balázs Mátyás 1.cs. P01 1 h. 32.08 p
64. Molnár Imre 1.cs. P09 1 h. 31.05 p
65. Csarnai Szilárd 1.cs. P01 1 h. 29.83 p
66. Bajkán István 2.cs. P01 1 h. 29.80 p
67. Nagrand József 2.cs. P02 1 h. 28.91 p
68. Gulyás Ferenc 2.cs. P02 1 h. 24.54 p
69. Kassai Péter dr. 3.cs. P06 1 h. 24.31 p
70. Nagy József 1.cs. P01 1 h. 23.33 p
71. Hajdú János 1.cs. P02 1 h. 22.20 p
72. Benedek József 1.cs. P17 1 h. 21.94 p
73. Szabó László 2.cs. P18 1 h. 21.68 p
74. Oláh István ifj. 1.cs. P17 1 h. 21.39 p
75. Károlyi Pál 1.cs. P18 1 h. 20.90 p
76. Takács Gergo 1.cs. P06 1 h. 20.81 p
77. Parázs Zoltán 1.cs. P19 1 h. 20.77 p
78. Szabó Imre 1.cs. P13 1 h. 20.61 p
79. Japport Mátyás 1.cs. P06 1 h. 20.53 p
80. Zdolik Mihály 1.cs. P01 1 h. 19.97 p
81. Török Zsigmond 1.cs. P19 1 h. 19.68 p
82. Marossy Gábor 1.cs. P22 1 h. 19.00 p
83. Horváth György 1.cs. P09 1 h. 18.92 p
84. ifj. Barna LAjos 2.cs. P18 1 h. 18.15 p
85. Gyori Sándor 1.cs. P08 1 h. 18.06 p
86. Dobi Imre 1.cs. P09 1 h. 17.23 p
87. Kereki István 1.cs. P19 1 h. 17.15 p
88. Dékány János 1.cs. R37 1 h. 16.42 p
89. Kis László 1.cs. P02 1 h. 16.35 p

A verseny P06 egyesületi csapatbajnoksága
Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval

1. Kádár László 2.cs. 5 h. 130.19 p
2. Kassai Péter dr. 2.cs. 5 h. 125.54 p
3. Balog István 1.cs. 4 h. 113.88 p
4. Kassai Péter dr. 1.cs. 4 h. 108.06 p
5. Balog István 2.cs. 3 h. 88.46 p
6. Kádár László 1.cs. 4 h. 85.19 p
7. Rotár István 1.cs. 3 h. 70.50 p
8. Cséfán Tivadar 1.cs. 2 h. 51.87 p
9. Kassai Péter dr. 3.cs. 1 h. 23.84 p
10. Takács Gergo 1.cs. 1 h. 18.53 p
11. Japport Mátyás 1.cs. 1 h. 18.00 p
12. Japport Mátyás 2.cs. 1 h. 17.47 p